Apple iOS 13’ün 5.Public Betası Yayınlandı

Apple iOS 13'ün 5.Public Betası Yayınlandı 1

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS, her geçen gün gelişmeye devam ediyor. IOS’un yeni sürümünün 5. açık betası yayınlandı.

Apple iOS 13’ün 5.Public Betası Yayınlandı

Teknoloji sektörü için cihaz üretmenin yanı sıra Apple, cihazlarında kullanacağı işletim sistemini de yine kendisi üretiyor. Bu işletim sistemlerinin yeni sürümlerini ise son kullanıcıya yayınlamadan önce bir dizi testten geçiriyor.

Apple’ın testlerini gerçekleştirdiği ve hata ayıklamalarını sağladığı platformun adı Beta Yazılım Programı. Bu programa kaydolan kullanıcılar en son yenilikleri herkesten önce deneyimleme fırsatına sahip oluyorlar.

Apple iOS 13'ün 5.Public Betası Yayınlandı 2

Bu doğrultuda Apple, mobil işletim sistemi iOS’in 13. versiyonu olan iOS 13 için uzun bir süredir üzerinde çalıştığı beta programında yeni bir sürümü daha yayınladı.

iOS 13 Public betasının 5. sürümünde yeniliklerin neler olduğunu ise ancak sürüm kullanıcılar arasında yaygınlaşmaya başladıktan sonra öğrenebileceğiz.

Yeni güncellemeyi edinebilmek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip edebilirsiniz. Bu güncellemeye sahip olabilmek için öncelikle bir Apple Beta Yazılım Programı kullanıcısı olmanız gerektiğini unutmayın.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top