Android One

Android One 1

Google’ın lansmanını yaptığı Android One ve bunun ilk ürünü General Mobile 4G tanıtıldı. Peki Android One nasıl bir telefondur?

General Mobile’ın Android 5.1.1 sürümüyle gelen telefonunun özellikleri nedir?

 

General Mobile Android One, gücünü sadece donanımındaki gelişmiş bileşenlerinden değil, onu en mükemmel şekilde kullanmak için geliştirilen yazılımdan alan bütünsel bir deneyimi temsil eder.

Android’in en son sürümü Android 5.1 ile çalışarak hızlı ve akıcı ve güvenli bir kullanıcı deneyimi için iki kata varan daha iyi bir performans sağlar.

Telefonda yerleşik olarak bulunan pil tasarrufu modu pil ömrünü 90 dakikaya kadar artırır. Ve 2500 mAh’lik bir pile sahiptir. Ayrıca Android’in yeni tasarımı ekranın her köşesini kullanan renkli, sezgisel ve takılmadan akan grafikler sunar.

Uygulamaları hızla başlatmayı ve birbirleri arasında hızla geçiş yapabilmeyi garantilemek için Google’daki uzmanlar tarafından test edilmiştir. Android One’ın avantajlarından biriside Google tarafından onaylanan bir akıllı cihazdır.

Cihazın teknik özelliklerini liste halinde sunacak olursak;

  • 4G hızında internet
  • 13 MP kamera ve 5 MP ön kamera
  • 5″ HD IPS Gorilla® Glass 4 dayanıklı ve göz alıcı ekran
  • 64 Bit Qualcomm işlemci ve 2 GB RAM ile nefes kesen performansı

gibi teknik özelliklere sahiptir.

General Mobile Android One’ı Google bizlere detaylı bir video ile anlatmış.

General Mobile Android One, Turkcell tarafından satışa çıkarıldı ve 699 TL’lik bir satış fiyatına sahip. Detaylı bilgiyi Google araması yaparak edinebilirsiniz..

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top