Android İçin En İyi Navigasyonlar

Android İçin En İyi Navigasyonlar 1

Android’ler için son zamanlarda olmazsa olmaz uygulamalar haline gelen mobil navigasyon uygulamalarını sizler için değerlendirdik.

Igo Primo

primo[1]

 

Piyasada bulunan en iyi navigasyon programı olarak gösterilen IGO, yeni çıkan Primo versiyonu ile yine iddaalı ve lider. Başarsoft önderliğinde sizi ülkemizde karış karış ve doğru biçimde gezdirebiliyor. Güncel harita desteğiyle liderliği hakediyor.

NDrive

Android İçin En İyi Navigasyonlar 2

Son zamanlarda aktifliğini artırmış uygulama, harita doğruluğu ve hızıyla dikkat çekiyor. Fakat harita güncelliği konusunda IGO’dan geride kalıyor. (Tavsiye)

TomTom Turkey

Android İçin En İyi Navigasyonlar 3

Android mobil dünya’ya yeni giriş yapan TomTom Navigasyon, Türkiye haritalarıyla ülkemizde kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Harita güncelliğinde kendine güvenen uygulama, Android 2.2 ve üzeri sistemlerde çalışabiliyor.

SyGic Aura

Android İçin En İyi Navigasyonlar 4

Orjinal Türkçe olarak hazırlanan uygulama ülkemizde aktif olmaya çalışıyor. Eski versiyonlarına göre oldukça geliştirilen yazılım bir çok kullanıcısı tarafından şiddetle tavsiye ediliyor. Uygulama içerisinde dahili pusula özelliği mevcut.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top