Android Dubblaj Uygulaması

Ekleyen:

Son günlerde tüm dünyada Vine ile başlayan dublaj modasına katılmayan, çektikleri videoların üzerine ses basmayan kişiyi bulmak zorlaştı.

Bu dublaj modası Dubblaj uygulaması ile Android telefonlara geldi. Türk yapımı olan Dubblaj uygulamasını, Google Play Store ve Apple App Store üzerinden ücretsiz indirebilir ve sizlerde harika dublaj videoları hazırlayabilirsiniz.

Dubblaj uygulamsı ile sizde ünlülerin, filmlerin, dizilerin repligini daha iyi canlandiririm derseniz. Dubblaj sizin icin tam bir firsat!

dubblaj

Dubblaj uygulamasının kullanışı oldukça basit. Uygulamayı açtıktan sonra istediğiniz repliği secin ve replik üzerinde dilediğiniz şekilde oynayın ve dublajınızı hazırlayın.

Uygulamaya her gün yeni dublajlar eklenmeside ayrı bir güzel. Destek verilmesi harika. Yapmış olduğunuz dublajlarınızı yine Dubblaj uygulaması üzerinden sosyal medya hesaplarınızda kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı bize sunan FreshApps LLC bir Türk yapımcı. Bu yüzden de belki bu kadar popüler bir uygulama haline geldi ülkemizde.

Uygulama Google Play Store verilerine göre 1 milyon adet’ten fazla indirilerek, çok iyi indirme rakamlarına ulaşmış durumda.

Uygulamayı IPhone telefonlarınıza indirmek için App Store linki.

Uygulamayı Android telefonlarınıza indirmek için Google Play Store linki.

1 Yorum
  1. mehmet 4 sene ago
    Reply

    teşekkürler güzel bir makale olmuş. Diğer siteler direk indirme linkini verirken ,siz güzel açıklamalarda bulunmuşsunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five + seven =

Okunası Yazılar