Youtube ile Para Kazananlar Listesi

Youtube ile Para Kazananlar Listesi 1

Youtube ile Para Kazanan milyon dolarlık Youtuber’ları yakından tanımak ister misiniz?

Youtube video kanalları ile para nasıl kazanılır yakından takip etmek isterseniz listedeki ilk 10 Youtuber’i incelemeniz gerekli. İnsanların hangi videoları merak ettiği ve video çekerek nasıl para kazanılacağının ipuçları için listede bulunan kanalları takip etmeniz gerekli. İş aslında çok zorda değil. Youtbe üyeliği, ilgi çeken videolar ve dünya genelinin kullandığı İngilizce dili yeterli gibi gözüksede işin sırrı videoların çekim aşamalarında ve samimiyette yatıyor.

Youtube ile Para Kazananlar Listesi 2

1. PewDiePie: 12 milyon Dolar

PewDiePie kanalı tahtını bu yılda kimseye kaptırmadı. Gerçek adı Felix Kjellberg olan İsveçli YouTube yıldızı, “playing videogames with your bros” adlı kanalında 40 milyon abonesi bulunuyor. Yıllık 12 milyon dolar kazanan Kjellberg, bu listede zirvede..

2. Smosh: 8.5 milyon Dolar
ABD’nin Kalifornia eyaleti Sacramento kentinde en iyi çocukluk arkadaşı olan Ian Hecox ve Anthony Padilla kanalları Smosh’ta Pokemon oyununa dayanan ve canlı sergiledikleri komedi parodisiyle uluslararası üne kavuştu. Ardından iki kafadar paraya para demiyorlar. İkilinin ‘”Smosh: The Movie” adlı ilk filmleri temmuz ayında gösterime girdi.

3. Fine Brothers: 8.5 milyon Dolar

Benny and Rafi Fine kardeşler YouTube’da en çok kazananlar listesinde ikincilik koltuğunu Smosh ile paylaşıyor. React video serileriyle ünlenen kardeşler gerçekten harika para kazanıyorlar.

4. Lindsey Stirling: 6M dolar Dolar

Stirling aynı anda hem keman çalıp hem de dans edebiliyor. 2007 yılında büyük bir albüm anlaşmasını elde edemeyince soluğu YouTube’da almış.

5. Rhett & Link: 4.5 milyon Dolar

Rhett McLaughlin ve Charles Lincoln Neal ikilisi Mühendislik Fakültesinden mezun olduktan sonra bir süre saygın şirkette çalıştılar. Ancak bu onları tatmin etmedi. Ve YouTube’da kopmedi kariyerlerine yelken açtılar.

6. KSI: 4.5 milyon Dolar

İngiliz video oyunu yorumcusu Olajide Olatunji 11 milyon takipçiye sahip. “Lamborghini” adlı singılıyla İngiltere’de 30’uncu sıraya kadar yükseldi.

7. Michelle Phan: 3 milyon Dolar

Makyaj ustası olan Phan kanalında yayınladığı takipçilerine hayranı oldukları Lady Gaga ve Angelina Jolie gibi vücut boyamasının nasıl yapılacağını öğretiyor.

8. Lilly Singh: 2.5 milyon Dolar

YouTube dünyasında ‘süperwomen’olarak bilinen Singh Hint asıllı Kanada vatandaşı. Etnik şakalarıyla büyük takipçi kitlesine ulaşan usta bir komedyen olan Singh’in 2015 dünya turu büyük beğeni topladı.

9. Roman Atwood: 2.5 milyon Dolar

7 milyon takipçisi olan Atwood çılgın şakalarıyla otomotiv devi Nissan’ın dikkatini çekmeye başardı. Nissan’ın sponsor olduğu video geçtiğimiz ocak ayında yayımlandı ve büyük beğeni topladı.

10. Rosanna Pansino: 2.5 milyon Dolar

Kendi kendini yetiştirmiş usta bir şef olan Pansino verdiği yemek ve tatlı tarifleriyle takipçi sayısını hergün artırıyor. Ve yıllık 2,5 milyon dolar gelirle listede kendine yer buldu.

[su_note note_color=”#F0F0F0″ text_color=”#111111″]Youtube’dan para kazanma Nasıl Oluyor?[/su_note]

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top