Turknet Tarifeleri Zamlandı

Turknet Tarifeleri Zamlandı 1

Ülkemizin fiyatı ve sunduğu tarifeleriyle tercih edilen internet servis sağlayıcılarından birisi Turknet, kullanıcılarına gönderdiği bir eposta ile sözleşmesiz internet paketlerine zam yapıldığını duyurdu. Yükselen altyapı masrafları, internet fiyatlarını da yukarı çekmeye başladı.

Turknet Tarifeleri Zamlandı 2

64,99 TL sabit fiyatı bulunan Özgür İletişim Paketi Haziran ayı itibarıyla 75,99 TL olacağı belirtiliyor. Yine Turknet internet sitesine girildiğinde de paketin fiyatı 75,99 TL olarak görüntülenebilir.

Firma, tüm bu maliyet artışlarına rağmen fiyatlarını sadece 11 TL  (%17) artırdıklarının altını çiziyor ve internet kullanıcılarının cebine yansıyacak taban fiyata sahip bir hizmete gelen zamdan söz ediyor.

Turknet, gerçekleştirdikleri yatırımlar sayesinde ortaya çıkan maliyet avantajlarını tüketici lehine kullandıklarını belirtirken, bu sayede fiyatların olması gerekenden daha az yükseldiğini söylüyor.

Turknet Tarifeleri Zamlandı 3

Maalesef ülkemizin ekonomik şartlarına ve enflasyona bakıldığında, bu zam için Turknet’e kızmak pek mümkün değil.. Bu konuda siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlara yazabilirsiniz..

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top