Her Zaman Her Yerde Bursaspor

Ekleyen:

‘Timsah’ın golü digital ağlarda’ sloganıyla yenilenen Bursaspor’un resmi internet sitesinde harikalar yaratılmaya devam ediyor.

Her zaman, her yerde Bursaspor lafı gerçekten gerçek oldu. Artık Bursaspor taraftarı için Bursaspor anlık olarak heryerde!

 

Harika bir tasarımla yenilenen resmi site oldukça iddaalı. Fanatik bir Bursaspor taraftarı olarak ben oldukça sevdim. Bursastore, Bursaspor TV, Timsah Arena, Kredi Kartları, Dergi ve HDI Bursa siteleri artık tek çatı altında toplandı. Multimedia konusunda oldukça başarılı.

Taraftarsan Hikayeni Anlat, Atkını Aç Armanı Göster, Çocuk Kulübü gibi son derece aktif yeni bölümler açılmış durumda.

Ve, yeni resmi digital platform sosyal medya’da olduğu kadar akıllı cihazlar üzerinde de aktif. Android işletim sistemi için Google Play Store, IPhone ve IPad içinde App Store uygulamaları yayınlandı. Uygulama olarak son derece stabil bu uygulamalar, herkes tarafından gerçekten çok beğenildi ve kullanılıyorlar. Ayrıca mobil telefonlar ve tabletler için ayrı versiyonları da mevcut.

Ayrıca yepyeni bir uygulama daha eklendi. Fakat buna uygulamadan çok eklenti diyebiliriz. Google Chrome tarayıcısı için Bursaspor eklentisi. Eklenti için tıklayın..

 

Resmi internet sitesi tanıtımı:

[jwplayer mediaid=”1282″]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 − 13 =

Okunası Yazılar