Firefox Quantum Yayınlandı!

Firefox Quantum Yayınlandı! 1

Mozilla’nın bir süredir beta sürecinde olan yeni nesil süper tarayıcısı Firefox Quantum final sürümü ile yayınlandı. İndirebilirsiniz.

Firefox Quantum Yayınlandı! 2

Firefox’un yeni nesil tarayıcısı Firefox Quantum, final sürümü ile sonunda yayınlandı!

Firefox’un iddialı değişikliklerle gelen 57. sürümünü Firefox Quantum indirmeye sundu. Web tarayıcısı artık hem daha hızlı, hem de daha düzenli bir arayüze sahip durumda.

Firefox Quantum, yeni CSS motoru sayesinde kaynak tüketimi, eski Firefox sürümlerinden daha düşük. Ve diğer tarayıcılara göre daha az kaynak tüketebiliyor.

Firefox Quantum güncellemesi

Bilgisayarlarında mevcut Firefox’u kullananlar otomatik olarak Quantum’a yükseltilecek. Yeni yüklemek isteyenler ise buradaki linke tıklayarak yeni firefox’u indirebilirler.

Quantum Sloganı

Mozilla’nın yeni Firefox Quantum için sloganı şu şekilde seçilmiş: 2 kat hız, bütünleşik gizlilik koruması ve Mozilla gücüyle yeni Firefox, iyilik kadar hızlı.

 

[su_quote]Herkesin iyiliği için daha güvenli, daha sağlıklı ve daha hızlı bir internet yaratıyoruz. Alternatif tarayıcı Firefox’un arkasında kâr amacı gütmeyen Mozilla var. İnterneti paranın değil, insanların hizmetine veren ürünler ve politikalar geliştiriyoruz.[/su_quote]

 

Firefox Quantum Yayınlandı! 3

Ayrıca; yeni tarayıcıda her zaman ki gibi eklentiler kullanılmaya devam edecekler. Bakalım son kullanıcılar ve siz yeni Mozilla tarayıcısına ne gibi yorumlar yapacaksınız?..

İndir: Firefox Quantum

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top