En İyi Hosting Firmaları

En İyi Hosting Firmaları 1

Performans, kurumsallık, hız, destek ve fiyat. Hosting (barındırma) hizmeti alırken en önemli ölçütler bunlar olur. Hosting firmaları nı karşılaştırmıyoruz ama tavsiye ettiğimiz firmaları burada belirtiyor ve öneriyoruz.

En İyi Hosting Firmaları

En İyi Hosting Firmaları 2

En iyi hosting firmalarını sıralamak yerine sizlere sürekli güncel tutmayı düşündüğümüz bir en iyi hosting firmaları listesi hazırlamak istiyoruz. Başlıyoruz.

Güzel Hosting

Adından anlaşılacağı gibi ilk tavsiye edeceğimiz hosting firması, Güzel hosting olacak.

2008 yılından beri aktif olan Güzel Hosting, bütün sunucularını 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyor. Böylece, verdiği %99 uptime garantisi gerçekleşir ve siteleriniz sürekli açık kalır. Ayrıca “Sunucu Durumu” sayfası ile hat grafikleri ve sunucuların yük durumlarıda müşteriler ile paylaşılıyor.

Güvenlik konusunda “SMS İle Çift Yönlü Doğrulama” teknolojisi sunmaktadırlar.

İstanbul ve KKTC merkezli çalışan firma, sitemizin de barındığı hosting firmasıdır. Uzun süredir çalıştığımız Güzel Hosting firmasını, yerli olması, hızlı sunucuların yer alması ve kurumsal yapısı ile öneriyoruz.

Natro Hosting

İstanbul Merkezli Natro Hosting, 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Müşteri Destek Servisleri ile öne çıkan firma, bu alanda adından söz ettirmektedir.

Verdiği tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmakta olan firma, alan adı hizmeti hariç, koşulsuz 15 gün iade sunmaktadır.

Turhost

Bireysel ve Kurumsal internet hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında İzmit’te kurulmuş olan Turhost, kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Alastry

2002 yılında İzmir’de kurulan Alastry firması, uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir.

Müşterilerinin doğru ve hızlı biçimde destek alabilmesi ve işlerinin aksamaması adına 24/7 çalışmakta ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek, en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadırlar.

[su_quote]Sizlerinde tavsiye edeceği hosting firmaları var ise, yorum bölümümüze yazmayı ihmal etmeyiniz.[/su_quote]

Not: Özellikle Türk hosting firmaları‘nı seçmeyi uygun bulduk.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top