En Faydalı Google Chrome Eklentileri

admin - 13 Şubat 2017 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Bilgisayarlarımızın en popüler tarayıcı olan Google Chrome, gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Ve Google Chrome’un en büyük özelliklerinden birisi de hiç şüphesiz eklenti desteğinin olması.

Bu yazımızda sizler için En faydalı Google Chrome eklentileri ‘ni listeleyeceğiz. Eğer sizin içinde kullanışlı olacak eklentiler mevcutsa hemen indirin ve deneyin.

1- Google Mail Checker

Google Mail Checker yani Gmail kontrol eklentisi. Gmail, mail adresinize gelen yeni mailleri size tarayıcınız üzerinden bildiriyor. Kişisine göre oldukça faydalı olan bu uygulamayı bu adresten indirebilirsiniz.

2- Office Belgeleri Düzenleme

Adından da anlaşılacağı gibi hemen hemen her kesim için vazgeçilmez olabilecek bir uygulama diyebiliriz. Öyle ki bu eklenti ile herhangi bir office belgenizi, hiçbir kurulu pc yazılımına gerek kalmadan online olarak düzenleyebiliyor olacaksınız. Bu adresten hemen indirip deneyebilirsiniz.

3- Send from Gmail

Yine bir Google eklentisi ve yine bir Gmail eklentisi. Send from Gmail eklentisi ile gmail adresinize giriş yapmadan hemen kolayca mail gönderebileceksiniz. Bu adresten inceleyebilirsiniz.

4- Pushbullet

Pushbullet uygulamasını daha önce sanırım duymuşsunuzdur. Cep telefonunuza kuracağınız Pushbullet uygulaması ile bilgisayarınız arasında veri iletişimi yapabiliyorsunuz. Şöyle ki, bir yazı, bir adres, yada bir link. Hemen bu kullanışlı eklentiyi indirmek için bu adrese tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir