Vestel ve Turkcell İşbirliği

Ekleyen:

Vestel’in Turkcell ile gerçekleştirdiği işbirliği, firmaya iletişim giderlerinden yüzde 40 oranında tasarruf etme olanağı sağlayacak.

 

Proje, Vestel’in tüm saha servis elemanlarına verilen cep telefonlarında Turkcell hattı kullanılması ile hayata geçiriliyor. İşbirliği kapsamında bin 700’ün üzerindeki ses hattına aylık toplam 250 bin dakikalık “Toplu Ses Havuzu”nun yanı sıra her hatta aylık 1 GB kotalı mobil internet tanımlanıyor ve “Mobil Santral” ile “Mobil Eğitim” hizmetleri sunuluyor.

 

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ile tüketici elektroniği, beyaz eşya ve dijital ürünler alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin dost teknolojisi Vestel, kapsamlı bir işbirliğine imza attı. Projeyle Vestel, Turkcell’in sunduğu çözümler sayesinde saha servisinde iletişim masraflarını yüzde 40 oranında azalttı. Kayıt dışı servislerin Turkcell Mobil Santral sayesinde ortadan kaldırılması ile servis gelirlerinde de önemli bir artış kaydedildi.

 

Turkcell ile imzalanan anlaşma kapsamında Vestel’in saha servis elemanlarının kullandığı 1.700’ü aşkın ses hattına aylık toplam 250 bin dakikalık Toplu Ses Havuzu, 1 GB mobil internet tanımlandı. Turkcell, aynı zamanda Vestel için Mobil Santral ve Mobil Eğitim altyapılarını da kullanıma açtı. Vestel bu sayede sistem üzerinden yıllık toplam 1 milyon SMS gönderimi ile müşterilerine hızlı ve verimli ulaşacak.

-alıntı-

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar