Netflix, Şimdiki Aklım Olsaydı

Netflix, Şimdiki Aklım Olsaydı 1

Netflix’ten yeni Türk dizileri geliyor! Netflix, Şimdiki Aklım Olsaydı ..

Netflix, düzenlemiş olduğu etkinlik ile yeni içerikleri hakkında bilgiler verdi. Atiye, Hakan Muhafız daha fazlası..

Netflix, Şimdiki Aklım Olsaydı 2

Atiye

Netflix’in Türk dizisi olan Atiye, ilk sezon performansı ile dikkatleri üzerine çekerek beğeni toplamıştı.

Konusu: Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümden oluşan ilk sezonun yayımlandığı, senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal’ın birlikte kaleme aldıkları, fantastik ve aksiyon türündeki Netflix’in ikinci Türk orijinal internet dizisi. Yazar Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanmıştır.

Oyuncu Kadrosu: Beren Saat – Atiye,Mehmet Günsür – Erhan,Metin Akdülger – Ozan,Melisa Şenolsun – Cansu,Başak Köklükaya – Serap,Civan Canova – Mustafa,Tim Seyfi – Serdar,Meral Çetinkaya – Zühre,Cezmi Baskın – Öner,Fatih Al – Nazım,Hazal Türesan – Hannah,Sibel Melek – Seher,Melisa Akman – Anima

Netflix, Şimdiki Aklım Olsaydı 3

Netflix abonelerinin beklediği sevindirici ve beklenen haber de geldi. Yetkililerin yaptığı açıklamada Atiye’nin ikinci sezonu eylül ayında yayınlanacak . Üçüncü ve final sezonu için onay aldığı belirtildi. Dizinin üçüncü sezonunun, 2021 yılında seyircilerle buluşması planlanıyor.

Şimdiki Aklım Olsaydı

Netflix’in Türk dizilerine bir yenisini daha eklediği “Şimdiki Aklım Olsaydı” mutsuz bir evlilik yaşayan 10 yıllık evli bir kadını anlatıyor. Bir gece gerçekleşen kanlı ay tutulmasında baş karakter Reyhan on yıl öncesine dönüyor.

Reyhan için hayatının dönüm noktası olan o gün hayatının en önemli anına kocası Nadir’in evlenme teklif ettiği dakikalarına döner. Hem de şimdiki aklıyla…

Ay Yapım’ın üstlendiği bu yeni dizi Ece Yörenç’in kaleminden yazılıyor. Yönetmenliğini Umut Aral ile birlikte Çağan Irmak‘ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci (Reyhan), Birkan Sokullu (Nadir), Burak Yamantürk (Cihan), Elifcan Ongurlar (Ayşe), Ahmet Rıfat Şungar (Cem), Ümit Erdil (Ateş), Feyyaz Yiğit (Hızır), Mustafa Avkıran (Sattas), Filiz Taçbaş (Nihal) ve Selçuk Borak (Fahrettin) yer alıyor olacaklar.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top